Mieszkańcy gminy Szczerców nie mogli narzekać na nudę

Od marca 2020 roku przyzwyczailiśmy się do odwoływania rozmaitych wydarzeń. Nie ma też co ukrywać, że fakt ten mógł przełożyć się na wzrost zainteresowań. Z drugiej strony oczekiwania trzeba jeszcze umieć zaspokoić.

Przykładem gmina Szczerców

Weźmy sobie za przykład to, co w ostatnią sobotę (2 lipca) działo się w Stanisławowie Drugim – mieszkańcy spotkali się na wspólnym grillu. Czasem naprawdę niewiele trzeba, aby sprawić radość. Warte podkreślenia jest również to, że można było skosztować posiłków przygotowanych przez miejscowe gospodynie. Jakby tego było mało, jedzenie to nie wszystko – dzieci mogły liczyć na atrakcje (zadbano o dmuchańca i zabawy z animatorami).

Wypada też odnotować, że dzień później w Lubcu mieliśmy piknik odpustowy. Podczas tego wydarzenia nie zabrakło straganów. Zainteresowani mogli znaleźć choćby słodycze czy zabawki dla dzieci. Zrobiono wiele, aby zadowolić wszystkich uczestników. Skoro już przy tym jesteśmy, nie można zapomnieć o tym, że nad oprawą muzyczną czuwał DJ Mario.

Mieszkańcy gminy Szczerców nie mogli narzekać na brak atrakcji. Warto również zaznaczyć, że organizowanie różnego rodzaju eventów to coś, z czym ostatnio możemy zetknąć się bardzo często.