Bełchatowianka w „The Voice of Poland"

Bełchatowianka w „The Voice of Poland”

Bełchatowianka w „The Voice of Poland”

Bełchatowianka w „The Voice of Poland” przeszła pomyślnie eliminacje i wystąpi w następnym odcinku 31 października. Anna Serafińska zachwyciła jurorów swoim wykonaniem piosenki Lombardu, ale wiemy, że to nie koniec.

Kim jest Anna Serafińska?

Anna Serafińska to lokalna artystka, którą bełchatowianie mogą już kojarzyć. Występowała na różnych bełchatowskich uroczystościach, a także miała okazję spróbować swoich sił w „Szansie na Sukces”. Tym razem udało jej się zyskać przychylność jurorów w popularnym programie „The Voice of Poland”, który emituje antena TVP. Podczas występu wykonała utwór „Gołębi Puch” zespołu Lombard, czego nagranie można znaleźć na serwisie Youtube.

Podczas występu piosenkarki wszyscy jurorzy odwrócili się w jej stronę, co oznacza wyraz uznania. Po takiej pozytywnej ocenie występu każdy artysta może wybrać jednego z jurorów, który zostanie jego trenerem. Anna Serafińska wybrała na swojego trenera Edytę Górniak, co oznacza, że właśnie z nią będzie współpracować.

Co nam zaśpiewa bełchatowianka w „The Voice of Poland”?

W następnym odcinku Anna Serafińska weźmie udział w tzw. bitwie na głosy. Oznacza to, że będzie musiała stanąć przeciwko innym uczestnikom. Wiemy, że jurorzy wybierają tych artystów, których uznają za najbardziej utalentowanych, a to oznacza mocną konkurencję.

Oczywiście nowy odcinek z jej udziałem dopiero przed nami, ale twórcy programu już uchylili rąbka tajemnicy. Wiemy już, że Anna Serafińska zaśpiewa utwór „We don’t need another hero”, który w oryginale wykonywała Tina Turner. Każdy kto zna umiejętności tej amerykańskiej piosenkarki wie, że poprzeczka jest zawieszona wysoko. Nie powinniśmy się jednak martwić o bełchatowiankę, która również dzielnie udowadnia swój talent.