Druga ofiara śmiertelna w wyniku tragicznego zdarzenia drogowego w Grudnej

Tragiczne zdarzenie, które miało miejsce 7 lutego w malowniczej miejscowości Grudna, położonej w gminie Szczerców, przyniosło kolejne nieszczęście. Kierujący pojazdem typu bus, który brał udział w tym wypadku, nie przeżył. Niestety, jest to już druga ofiara tego tragicznego zdarzenia drogowego.

Zdarzenie miało miejsce dokładnie 7 lutego o godzinie 7:50 na drodze krajowej numer 74. Wypadek drogowy z udziałem busa oraz samochodu ciężarowego wywołał szereg pytań ze strony służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drodze. Z początkowych ustaleń policji wynika, że bus jadący od strony Widawy nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi jadącemu od strony Bełchatowa. To właśnie ten incydent doprowadził do tragicznej śmierci kobiety na miejscu wypadku. Kierujący busem natychmiast został przewieziony do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Punkt Informacji Drogowej poinformował o smutnym fakcie – mężczyzna kierujący busem zmarł w szpitalu w Łodzi. Tym samym, liczba ofiar śmiertelnych tego wypadku wzrosła do dwóch. Informacje z miejsca zdarzenia wskazują, że służby nadal pracują na miejscu wypadku, a ruch drogowy jest kierowany dwoma pasami. Jednakże, droga zostanie ponownie zamknięta w ciągu najbliższej godziny, aby umożliwić usunięcie pojazdów.