Prognoza pogody dla Bełchatowa na czwartek, 2 listopada 2023 roku

Przygotowując się na jutrzejszy dzień w Bełchatowie, przewidziany jest na czwartek, 2 listopada 2023 roku stan umiarkowanego zachmurzenia. Przeważać będzie przez cały dzień. Zaraz po wschodzie słońca, temperatura powietrza wyniesie około 8°C i z wyjątkiem kilku niewielkich oscylacji, utrzyma się na podobnym poziomie.

Wiatr o prędkości wahającej się od 4 do 9 km/h będzie miał kierunek południowo-wschodni. Jeżeli porównamy te dane z warunkami meteorologicznymi z poprzedniego dnia, środy 1 listopada 2023 roku, można zauważyć kilka zmian. Po pierwsze, stopień zachmurzenia jest inny – wczoraj niebo było całkowicie zachmurzone, a dziś spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie.

Po drugie, temperatura dzisiejszego dnia będzie odrobinę niższa – oscylować będzie wokół 8°C, podczas gdy dzień wcześniej wynosiła ona 9°C. Prędkość wiatru również uległa zmianie – teraz będzie to od 4 do 9 km/h, w porównaniu do 6-7 km/h dzień wcześniej. Warte podkreślenia jest również to, że słońce pojawi się na niebie o godzinie 6:34:40 rano, a zniknie o 16:17:22 wieczorem.