Tragiczny wypadek na autostradzie A1: Policja apeluje do świadków

Policja z Łodzi wydała niedawno komunikat dotyczący makabrycznego zdarzenia drogowego, które miało miejsce kilka dni temu na autostradzie A1. W wyniku tego nieszczęśliwego wypadku, trzyosobowa rodzina straciła swoje życie, a wydarzenie to związane było z dwoma pojazdami.

Wypadek nastąpił na autostradzie A1 między węzłami Tuszyn i Piotrków Trybunalski Zachód w sobotę, 16 września. To tam właśnie tragiczne zdarzenie pochłonęło trzy ofiary śmiertelne.

Łódzka policja, 23 września, skierowała do społeczeństwa wiadomość, w której prosi kierowców będących naocznymi świadkami tej tragedii o nawiązanie kontaktu z najbliższym komisariatem. Powodem takiego apelu jest chęć zgromadzenia jak najwięcej informacji mogących przyczynić się do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Wyrażając swoje zaniepokojenie publicznym zainteresowaniem tym tragicznym wydarzeniem, które miało miejsce 16 września 2023 roku około godziny 20:00 na 339 km drogi A1 w miejscowości Sierosław, policja poinformowała, że Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi śledztwo mające na celu wyjaśnienie wszystkich faktów związanych z tym nieszczęśliwym zdarzeniem.