Można grać w tenisa ziemnego

Dobra wiadomość dla fanów tenisa ziemnego. Od najbliższej soboty, 29 kwietnia, można korzystać z miejskich kortów tenisowych. Przypominamy również, że nadal można się zapisywać na turnieje tenisowe.

„Zapraszamy wszystkich mieszkańców, fanów tenisa ziemnego do korzystania z Miejskich Kortów Tenisowych. Kolejny już rok z rzędu pogoda pozwala nam na otwarcie Miejskich Kortów Tenisowych już na przełomie kwietnia i maja, co jednocześnie pozwala wykorzystać wolne dni podczas majówki na spędzenie wolnego czasu na sportowo w sposób aktywny i co najważniejsze na świeżym powietrzu. Ostatnie tygodnie obfitowały w szereg prac, które miały na celu jak najlepsze przygotowanie obiektu do oddania go na najbliższych kilka miesięcy do użytku mieszkańców. Mamy nadzieję, że sprostamy Państwa oczekiwaniom i każda wizyta na Miejskich Kortach Tenisowych będzie dla Was czystą przyjemnością. Warto też podkreślić, że cennik naszego obiektu w dalszym ciągu pozostaje bez jakichkolwiek zmian”. – mówi Paweł Woźniak, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

W sobotę obiekt będzie czynny w godzinach od 8:00 do 16:00. Podobnie w przyszłości, aż do wtorku 2 maja, korty będą czynne w godzinach 9:00-21:00. Tenisiści jak zawsze mogą liczyć na dobre korty.