Parkomat w kieszeni? Tak, to możliwe!

Parkowanie to czynność wykonywana przez wszystkich kierowców, którzy poruszają się po miejskich ulicach. Można ją sobie ułatwić poprzez stosowanie specjalnej aplikacji mobilnej do szybkich płatności za postoje w strefach płatnego parkowania.

Aplikacja do parkowania – lepsza niż tradycyjny parkomat!

Aplikacja do parkowania AnyPark nie bez powodu jest nazywana parkomatem w kieszeni. Działa w strefach płatnego parkowania, które objęte są tym systemem – poznać to można po oznaczeniu w postaci logo aplikacji. Ułatwia dokonywanie płatności za postoje w takich miejscach, przy czym pod paroma względami jest znacznie lepsza niż parkomat. Płatność kartą w tradycyjnych parkomatach nie zawsze wchodzi w rachubę, np. z uwagi na awarię. Kierowcy też nie zawsze mają przy sobie drobne na bilet. Do tego dochodzi jeszcze jedna niezwykle istotna kwestia, a mianowicie taka, że parkomaty naliczają opłaty za każdą rozpoczętą godzinę parkowania. Aplikacja ma opcję sekundowego naliczania, w związku z czym użytkownik płaci tylko za rzeczywisty czas postoju. W ten sposób można sporo zaoszczędzić. Co więcej, za pomocą aplikacji można zakończyć lub przedłużyć postój – szybko, wygodnie i bezstresowo.

Aplikacja do parkowania – jak korzystać, o czym pamiętać?

Dzięki omawianej aplikacji płacenie za parking jest bardzo ułatwione. Chcąc zacząć korzystać z tego rozwiązania, trzeba zacząć od zainstalowania aplikacji na swoim telefonie. Następnie należy zarejestrować w niej konto klienta. Procedura zajmuje zaledwie kilka minut. Kierowca sam decyduje, czy będzie płacić z góry czy co miesiąc. Ma ponadto dostęp do funkcji premium – wtedy parkowanie staje się jeszcze prostsze. Sporo użytkowników bez wątpienia ucieszy informacja, że aplikacja pozwala na uruchomienie więcej niż jednej sesji parkingowej równolegle. Jest to pomocne zwłaszcza przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Aplikacja do parkowania funkcjonuje w wielu polskich miastach – zawsze warto sprawdzać, czy są one objęte prezentowaną usługą.