Patryk Marjan ogłasza nominacje dla nowych wiceprezydentów Bełchatowa

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się w biurach ratusza, prezydent Patryk Marjan ogłosił swoje decyzje dotyczące wyboru zastępców. Nominacje na stanowiska wiceprezydentów Bełchatowa otrzymali Wojciech Piasecki oraz Agnieszka Ludwiczak-Maszewska.

Wojciech Piasecki, 37-letni absolwent prawa i administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim, został mianowany wiceprezydentem odpowiedzialnym za miejskie inwestycje i gospodarkę. Jako radca prawny i przedsiębiorca, Piasecki przez wiele lat udzielał porad lokalnym firmom, organizacjom społecznym i stowarzyszeniom.

Z drugiej strony, Agnieszka Ludwiczak-Maszewska zostanie odpowiedzialna za sprawy związane z edukacją, zdrowiem i pomocą społeczną jako nowa wiceprezydent Bełchatowa. Ludwiczak-Maszewska posiada niemal ćwierćwiecze doświadczenia w sektorze edukacji. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach, Wyższej Szkoły Marketingu i Biznesu w Łodzi oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Pracowała jako nauczycielka języka polskiego w dawnym gimnazjum nr 5 oraz ZSP nr 2, a także nauczała marketingu i turystyki w ZSP nr 4. Od roku 2014 pełniła funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 12 imienia Kornela Makuszyńskiego w Bełchatowie.