Seniorzy z Bełchatowa zapraszani na miejską biesiadę

Aktywne popołudnia, integracja i radość – to wszystko czeka seniorów z Bełchatowa, którzy wezmą udział w kolejnej edycji miejskiej biesiady. To wydarzenie organizowane jest pod patronatem prezydent miasta, Marioli Czechowskiej. Zostaną tam zaprezentowane liczne atrakcje, a całość odbędzie się w Parku Olszewskich, już w najbliższą sobotę, 9 września. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 16:00.

Biesiada Miejska dla Seniorów to wydarzenie, które co roku wpisuje się w kalendarium miasta Bełchatów. Co roku przyciąga wielu zainteresowanych, a organizatorzy mają nadzieję, że również tym razem przygotowany program przypadnie do gustu uczestnikom.

Impreza rozpocznie się punktualnie o szesnastej i potrwa aż do godziny 21:00. Nuda nie jest tutaj mile widziana – seniorzy będą miały okazję bawić się i integrować przez cały czas trwania biesiady. Czekają ich muzyczne i taneczne atrakcje – wystąpią „Promienie Bełchatowa” oraz chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Pasjonata”. Na scenie pojawią się także grupy taneczne „Super Stars” i „Rajskie Dziewczyny”. Talentów będą mogli pokazać również członkowie „Akademii Seniora”. Ponadto, planowany jest taniec przy muzyce granej przez DJ-a.

Nawet poczęstunek został zaplanowany – będzie możliwość skorzystania z plenerowego cateringu z grillem. Na uczestników czekać będą także różnorodne nagrody do wygrania w loterii. Organizatorzy zadbają również o komfort uczestników – zostaną rozstawione namioty cateringowe wraz z krzesłami i stołami.