Śmiertelny incydent na krajowej ’74’. Niespodziewana śmierć młodego mężczyzny.

Bełchatowska straż miejska przekazała smutną wiadomość o tragicznym zdarzeniu drogowym, które miało miejsce 4 grudnia 2023 roku. Bezpośrednio przed godziną 9.00, niespodziewane wydarzenie rozegrało się na drodze krajowej numer 74, na obszarze gminy Kluki, w powiecie bełchatowskim. Pierwsze doniesienia od funkcjonariuszy interweniujących na miejscu wypadku sugerują, że 29-letni mężczyzna nieoczekiwanie wszedł na jezdnię i został uderzony przez nadjeżdżający samochód ciężarowy, poruszający się w stronę Bełchatowa. W wyniku doznanych obrażeń, młodzieniec zmarł na miejscu.

53-letni operator ciężarówki marki Volvo, który uczestniczył w tym nieszczęśliwym zdarzeniu, był trzeźwy w czasie jego wystąpienia. Scenę kolizji pod nadzorem prokuratora, zbadali policjanci z udziałem specjalisty od kryminalistyki. Wykonano szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia oraz zebrano dowody kryminalistyczne związane z wypadkiem. Wszyscy świadkowie zostali również przesłuchani na miejscu zdarzenia.

Pełne okoliczności tego tragicznego incydentu drogowego będzie wyjaśniało prowadzone w tej sprawie śledztwo, które ma na celu przybliżenie wszystkich szczegółów tych smutnych wydarzeń.