Tatiana Kopala z Bełchatowa w The Voice of Kids 4

The Voice Kids 4 Przesłuchania w Ciemno to popularny program telwizyjny emitowany na antenie TVP2, w którym występują osoby w wieku od 8 do 15 lat. Tym razem w czwartej edycji programu wzięła udział Bełchatowianka Tatiana Kopala. 10-latka zaśpiewała piosenkę „Pokaż na co cię stać” i przeszła do kolejnego etapu.

Kim jest Tatiana Kopala?

10-letnia dziewczynka, która skradła serca jurorów w czwartej edycji The Voice of Kids to Tatiana Kopala z Bełchatowa. Uczennica czwartej klasy w SP nr 4 w Bełchatowie. Mieszkańcy miasta dobrze ją znają, ponieważ od wielu lat występowała podczas koncertów w Bełchatowie. Jest również jedną z członkiń chóru Cantabile w MCK oraz chóry kościelnego Farna Scholka w parafii pw. Narodzenia NMP przy ul. Kościuszki. Tatiana uczy się w szkole muzycznej w Bełchatowie, gdzie ćwiczy grę na skrzypcach. Dziewczynka już od dawna planowała wziąć udział w programie, jednak dopiero teraz osiągnęła wiek, który jej na to pozwolił.

Czym Tatiana skradła serca jury i widzów?

Dziewczynka podczas czwartej edycji The Voice of Kids zaśpiewała piosenkę „Pokaż na co cię stać” grupy Feel. Zaskoczyła wszystkich swoją niskim głosem i jego ciekawą barw. Jeden z trenerów zażartował nawet, że spodziewał się, że na scenie występuje jakiś młodzieniec. Ostatecznie Tatiana została przyjęta do drużyny Cleo. Oprócz śpiewania, dziewczynka jest również miłośniczką jogi. Dlatego po występie pokazywała trenerom w jaki sposób wykonywać określone ćwiczenia z jogi.