Centrum Sportu i Rekreacji jest na ukończeniu

Centrum Sportu i Rekreacji w Emilinie to inwestycja, o której mówi się od dłuższego czasu. Można też przypuszczać, że jest to inwestycja, na którą wiele osób nie może się doczekać.

Już niedługo

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że prace są już na ukończeniu. Ważne jest też to, że możemy mówić o planowaniu kolejnych działań.

Niemniej warto zachować chronologię – prace dotyczące Centrum Sportu i Rekreacji rozpoczęły się pod koniec zeszłego roku. Jeżeli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, budynek powstanie już w lipcu. Wiadomo również, że budynek będzie miał dwa piętra – na parterze znajdą się pomieszczenia dla mieszkańców, natomiast górna kondygnacja posłuży pomieszczeniom administracyjnym. Koszt inwestycji szacuje się na ponad 1,8 mln zł. Wiemy też, że część pieniędzy zostanie pokryta z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

O przyszłości można powiedzieć tyle, że mamy doczekać się kompleksu boisk przeznaczonego do różnych dyscyplin. Ważne jest też to, że na ten moment trudno powiedzieć coś więcej – na szczegółowy plan trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Niemniej jednak możemy być pewni, że boiska mają spełniać potrzeby możliwie dużego grona mieszkańców.

Tutaj przeczytasz o tym, co dzieje się w Łodzi i okolicach.