EKO Designer wnętrz – konkurs dla miłośników majsterkowania

Czy lubisz majsterkować? A może masz pomysł na ładny mebel, który dodatkowo będzie ekologiczny, bo wykonany z materiałów z recyklingu? Jeśli tak to nie czekaj dłużej! Spełnij swoje marzenie, biorąc udział w konkursie „EKO designer wnętrz” co więcej możesz wygrać nagrodę.

Ogłoszony przez Marszałka Województwa Łódzkiego konkurs „EKO designer wnętrz” z pewnością będzie nie lada wydarzeniem dla wszystkich majsterkowiczów, budowniczych, artystów i projektantów.  Jest to okazja do pokazania szerszej publiczności swojej wizji, zwłaszcza jeśli ktoś lubi oryginalne aranżacje wnętrz, a także stawia na nowatorskie rozwiązania.

Zadanie jest proste. Należy zaprojektować i wykonać mebel lub dowolny element wyposażenia wnętrza, wybraną przez siebie metodą. Istotne jest jednak to, że materiały, które zostaną użyte, muszą pochodzić z „recyklingu”. Nie będzie oceniany jedynie wygląd, ale również użyteczność oraz funkcjonalność. Swoje prace można przesyłać do 31 maja by wziąć udział w konkursie. Regulamin, stosowne dokumenty oraz szczegóły można znaleźć na stronie www.lodzkie.pl.