Nie żyje radny Powiatu w Pajęcznie

W wypadku na drodze w nocy z 2 na 3 listopada zginął Łukasz Gaik, który sprawował urząd Radnego  Powiatu w Pajęcznie. Mężczyzna miał 39 lat.

Były radny doznał licznych obrażeń

W nocy z 2 na 3 listopada Łukasz Galik prawdopodobnie nie dostosował prędkości pojazdu do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad fiatem punto. Samochód wypad z drogi i wjechał na przeciwległy pas ruchu. Następnie wpadł do rowu i kilkukrotnie dachował. Zatrzymał się dopiero kilkanaście metrów dalej na polu. Kierowca został przewieziony do szpitala. Niestety doznał licznych obrażeń, co w konsekwencji doprowadziło do śmierci 39-latka.

Mieszkańcy są pogrążenie w żałobie

Łukasz Gaik nie tylko był radnym, ale także prezesem LKS Kiełczygłów. Rodzina, znajomi i współpracownicy wspominają 39-latka, jako oddanego swojej pracy i inicjatora licznych działań charytatywnych. Radny prężnie działał także w klubie LKS Kiełczygłów. Wnosił do środowiska wiele pomysłów, był organizatorem licznych wydarzeń i imprez. Mężczyzna miał dużo zainteresowań, szanował ludzi, był otwarty na ich potrzeby i problemy.