Wypadkowa niedziela w Kleszczowie: Utrata kontroli nad motocyklem doprowadziła do poważnego wypadku

Służby policyjne ujawniły dodatkowe informacje na temat poważnego wypadku, do którego doszło ostatniej niedzieli na terenie gminy Kleszczów. Na prostej drodze doszło do tragicznego incydentu, kiedy motocyklista stracił kontrolę nad swoim pojazdem. Do akcji ratunkowej musiał interweniować helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dzień po zdarzeniu, 16 października, podano pierwsze informacje o wypadku, który miał miejsce w Bogumiłowie, miejscowości położonej w gminie Kleszczów. Iwona Kaszewska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, poinformowała, że do zdarzenia z udziałem motocyklisty doszło tuż przed godziną 15:30 w niedzielę, 15 października.

Na początku służby otrzymały zgłoszenie o motocykliście, który znalazł się poza drogą i nieprzytomny leżał w rowie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę skarżącego się na ból nóg. Dzięki dalszym ustaleniom, policjanci mogli podać szczegółowe informacje dotyczące tego tragicznego incydentu.

Z preliminarnych ustaleń wynika, że 25-letni mieszkaniec Bełchatowa, kierujący motocyklem marki Honda, stracił kontrolę nad swoim pojazdem na prostym odcinku drogi. W rezultacie tych zdarzeń, mężczyzna przewrócił się i wpadł do rowu – rzeczniczka prasowa podsumowuje dramatyczną sytuację.